Produkcja kontraktowa suplementów diety

Autor: | Posted in Suplementy diety No comments

Produkcja kontraktowa suplementów diety to tzw. produkcja na zlecenie. To forma, która jest doskonałą alternatywą dla odżywek i witamin sprzedawanych w standardowych ilościach i ze składem z góry narzuconym przez producenta.

Różnorodność produktów i ich różnice stężeń poszczególnych składników niekiedy nie sprostają użytkownikom po nie sięgających. Co więcej, z trudnością doboru idealnie dopasowanej do potrzeb organizmu suplementacji mają często osoby aktywne fizycznie lub uprawiające sport. Zdarza się, iż ogólnodostępne odżywki nie są w pełni pokryć zalecanego zapotrzebowania na nie.

Powoduje to konieczność przyjmowania większej ilości dawki lub samodzielnego tworzenia odpowiednich komponentów, co ponadto tworzy wysoki koszt. Kontraktowa produkcja suplementów to kompleksowe, ale też rentowne rozwiązanie, które jest odpowiedzią na konkretne zapotrzebowanie zawodnika, lub osoby uzupełniającej swoją dietę o dodatkowe suplementy.

produkcja kontraktowa suplementówProdukcja suplementów na życzenie to gwarancja stężenia i dawki, jakiej potrzebujesz, by poprawić wydajność swojego organizmu, stworzyć dodatkowe wsparcie ciała podczas treningów i regeneracji lub po prostu uzupełnić codzienną dietę.

To również lista dokładnie tych składników, na których ci zależy, bez zbędnych ulepszaczy, poprawiaczy smaku i zapachu.

Opracowanie suplementów kontraktowych

TiFARM to kompleksowa  obsługa projektu od opracowania receptury, po jej realizację. Firma podejmuje się wykonania zleconego suplementu, jak i służy profesjonalnym wsparciem specjalistów, już na etapie jego indywidualnego dopasowania do potrzeb organizmu. Wykonane produktu oferujemy w formie kapsułkowej, płynnej, jak i w formie proszku. Kontraktowa produkcja suplementów to gwarancja jakości produktu i czystości jego części składowych.

Każdy proces realizowany jest tylko i wyłącznie przez doświadczonych specjalistów w bezpiecznych warunkach. Zadaniem kontraktowych suplementów jest realny wpływ na poprawę jakości wyników sportowych i rzeczywiste wsparcie organizmu. Produkcja kontraktowa odbywa się przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń pozwalających na zachowanie surowych standardów jakości.

Każda partia suplementów spełnia rygorystyczne przepisy Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa żywności. Przed ostatecznym wydaniem produktu przechodzi on serię badań, dopuszczających lub też wykluczających go ze sprzedaży. Są to:

– badanie stabilności poszczególnych składników,

– ocena i opis wszelkich zastosowanych alergenów i ustalenie skutków ubocznych,

– kontrolowanie poziomu zanieczyszczeń i ocena ich ryzyka na produkowany suplement,

– monitoring produkcji, pakowania, magazynowania i transportu do klienta.

Dodatkowym wsparciem podczas procesu produkcji jest laboratorium, stale monitorujące stabilność poszczególnych składników.

Kto może skorzystać z kontraktowej produkcji suplementów?

suplementy diety producentKażde przyjęte zamówienie rozpatrywane jest indywidualnie, tym samym usługa kontraktowych suplementów skierowana jest do wszystkich świadomych osób, podążających za jakością i zauważalnym efektem.

Produkcja w rękach specjalistów i dostępność do certyfikowanych składników pozwala na skomponowanie suplementów indywidualnych, niemalże szytych na miarę.

Kontraktowa produkcja to odpowiedź na produkty dla sportowców, osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą uzupełnić codzienną dietę o produkty wysokiej jakości. Zalety suplementów kontraktowych docenią ponadto weganie, alergicy i osoby borykające się np. z nietolerancją laktozy, czy też glukozy. Możliwość indywidualnego doboru składników i ich stężeń daje możliwość całkowitego wykluczenia składników nietolerowanych przez organizm, a występujących w masowych ilościach w suplementach ogólnie dostępnych.

Kontraktowa produkcja to również idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą skomponować swój własny suplement, którego nie ma na rynku. Co więcej, całkowita personalizacja zarówno pod względem składu, jak i ilości daje o wiele mniejsze koszty niż w przypadku zakupu gotowych suplementów.